Bize dilediğiniz zaman sosyal medya, mail ve telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
Bize Ulaşın 0850 304 71 51
GSM: 0553 636 67 87
Mail: info@wh.com.tr
Title Image

Hizmetlerimiz

Profesyonel Alanlarımız

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Amblem logotype'dan başlayarak kartvizit, dosya, antetli ... vb. basılı materyaller ver dijital materyallerin tasarımlarını yapıyoruz.

Kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınıza özel özgün tasarımlarımızla web sayfanızı kolaylıkla yönetebileceğiniz profesyonel çözümler sunuyoruz.

Markanızı sosyal ağlarda hedef kitlenize ulaştırarak satışa ve marka bilinirliğine yönleik içerik stratejisi oluşturuyoruz.

Katalog, broşür tasarımları, ambalaj, dergi ilan tasarımları üreterek kampanya, tasarım ve planlamaları yapıyoruz.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak ve Google aramalarında işletmenizin kolay bulunmasını sağlıyoruz.

E-posta pazarlama hizmetiyle müşterilerinize kampanya ve duyurularınızdan haberdar edin, mesajınızın ne zaman okunduğunu, kaç kez tıkladığı hakkında rapor alın.

Firmanızı Tüm Türkiye'ye bütün arama sonuçlarında üst sıraya çıkarıyoruz, sıralama değişikliği yapıyoruz.

Firmanızın ürün tanıtımını ve satışını artırmak için müşterilerinize rahat kullanılabilen ve alışveriş yapılabilen kaliteli e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Firmanızın faaliyetlerini mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterimize sunarak kolay bir kullanım sunuyoruz.

Yüksek çözünürlükteki en son teknolojiye sahip kamera ve ekipmanlarımızla, proje bütçelerinize göre tanıtım filmleri çekmenizde destek oluyoruz.

a
SSL Bağlantısı

Web sitelerinde veri transferinin güvenli yapılması amacıyla kullanılan SSL sertifikaları için Wh.com.tr, SSL Store’un RapidSSL markalı ürünlerini tercih etmektedir. SSL hizmeti dahilinde başvuru ve takip süreci müşteri temsilcileri tarafından yürütülür. RapidSSL güvenlik sertifikaları, 128/256 bit şifrelemede bir web standardı halindedir. İnternet tarayıcılarının %99’u ile (IE 5.01+, Netscape 4.7+, Mozilla 1+ ve diğerleri) uyumlu çalışır ve aktivasyon işlemi, online/otomatik alan adı kontrolü ile en fazla birkaç dakika alır.

Sınırsız Hosting’in kapsamı nedir?

Web Hosting planlarımız çoğu kişisel, küçük ölçekli şirket ve organizasyon web sitelerini barındırmak üzere tasarlanmıştır. Hosting sözleşmemize uygun olduğu sürece sitenizin kullanabileceği depolama alanını ve bant genişliğini sınırlamıyoruz. Web sitenizin bant genişliğinin veya depolama alanı kullanımının, sunucularımızın kararlılığına, performansına veya çalışma süresine etki etmesi durumda sizi e-postayla bilgilendirerek Sanal Sunucuya (VPS) veya Kiralık (Özel) Sunucuya geçiş yapmanızı isteyebilir veya web sitenizin kullandığı kaynakları kısıtlayabiliriz.

Domain alırken nelere dikkat edilmelidir?

Domain kaydı gerçekleştirmeden önce mutlaka kayıt sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir. Alan adı kayıt hizmetlerinde ücret iadesi yoktur. Bazı alan adları için ( com.tr, de vb.) evrak ya da özel işlem gerekebilmektedir. “.TR” uzantılı alan adlarının başvuruları ödeme alındıktan ve tüm belgeler elimize eksiksiz ulaştıktan sonra yapılmaktadır. Özel alan adlarının kaydı ile ilgili müşteri destek hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Wh.com.tr Hakkımızda

İşimizi Yapıyoruz!

Şirketimiz 2016'nın Ocak ayında kurulmuş olup hizmete başlamıştır. Bir çok şirketler, kuruluşlar tarafından iş alımı yaptık. Amacımız ucuz fiyat, kaliteli hizmettir. Yaptığımız iş ciddi, uzun sürecek ve göz yoran bir iş. Yaptığımız iş üzerinde titiz çalışırız, bir websitesi 1 haftada kurulabilir ancak şirketimiz websitesinin en ufak ayrıntısına göz ardı etmeden titizlikle çalışmaktadır.

E-Ticaret Sistemleri 0
Kurumsal Websitesi 0
Seo Optimizasyonu 0
× WhatsApp Destek