Bize dilediğiniz zaman sosyal medya, mail ve telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Her saat aktifiz!
Bize Ulaşın 0850 304 71 51
GSM: 0553 636 67 87
Mail: info@wh.com.tr

Instagram

Blog

Home  /  Genel   /  Kurumsal Kimlik & Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik & Logo Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı oluşturulan logo tasarımı ve marka konseptinin, tüm kurumsal tasarım öğelerine uygulanarak bir bütünlük ve temsiliyet gücü ifadesidir. Kartvizitten antetli kağıda, araç uygulamasından föy dosya sunumuna kadar bütün uygulamalar birbirleriyle uyum ve ahenk içinde tasarlanır. Tasarım projelerinin teslim dosyalarını uluslararası standartlarda yaptığımız için, dünyanın neresine giderseniz gidin matbaa ve dijital baskı alma şansına sahipsiniz.

Logo tasarım çalışmasında ve diğer tasarım çalışmalarımızda olduğu gibi karşılıklı ( gsm, mesajlaşma ) çalışma seçeneğiyle sunum / onay prosedüründe işler. Kurumsal Kimlik Tasarımı aşamasının her anı dilerse işsahibiyle paylaşılır. Talep edilen düzeltmeler; öngörüler tasarım estetiği çerçevesinde değerlendirilerek çalışmalara uygulanır.

Tasarım sürecine iş sahibinin birebir etkisi sağlanır ve memnun edici bir sonuç ortaya çıkmış olur.

Müşterilerimizi teknik sıkıntıya sokmamak adına baskı aşamasında matbaa tarafından istenilecek düzeltme veya teknik detaylardan WH İnternet Hizmetleri sorumludur.

Kurumsal kimlik tasarımı paketinde ödeme NAKİT OLARAK alınır. Ödeme sonrası; işin alındığına, tasarım sürecinin başladığına dair belge, yaklaşık teslim tarihi, işleyiş ve sonucu hakkında verilecek güvence açıklama ile birlikte mail olarak gönderilir.

Paket içerisinde yer alan başlıca TEMEL KURUMSAL KİMLİK ÖĞELERİ aşağıdaki gibidir.

Kartvizit Tasarımı
Antetli (başlıklı kağıt) tasarımı (kareli, çizgili, düz)
Diplomat zarfı tasarımı
Fatura ve İrsaliye Tasarımı
Microsoft Office Döküman şablonları
Blognot tasarımı
Küp blognot tasarımı
Tediye ve Tahsilat Makbuzu
A4 föy dosya tasarımı
Cd ve Cd kutusu tasarımı
Araç üzeri kurumsal uygulama
PDF Kurumsal Kimlik Kitapçığı

 

 

Şirketimiz 2016'nın Ocak ayında kurulmuş olup hizmete başlamıştır. Bir çok şirketler, kuruluşlar tarafından iş alımı yaptık. Amacımız ucuz fiyat, kaliteli hizmettir. Yaptığımız iş ciddi, uzun sürecek ve göz yoran bir iş. Yaptığımız iş üzerinde titiz çalışırız, bir websitesi 1 haftada kurulabilir ancak şirketimiz websitesinin en ufak ayrıntısına göz ardı etmeden titizlikle çalışmaktadır. Bize Ulaşın 0850 304 71 51 Mail: info@wh.com.tr

2 Comments
  • Ediz
    25 Aralık 2019

    Hala çalışıyor musunuz

    Reply
Post a comment

× Nasıl yardımcı olabiliriz?